Takovýto typ může obsahovat také sůl, o které se nyní budeme bavit. Některé filtrace jsou přizpůsobeny právě na tento slaný nerost, který nám ve vodě zapříčiní její slanost.
1) Sůl můžeme vidět v mořích, ze kterých se čerpá a také na mnohých dalších místech. Používá se v potravinářství i v technickém průmyslu. Jsou různá odvětví, kde můžeme na tento nerost narazit.
2) Pokud jde o vodu a sůl, je to rozhodně dobrá kombinace, na kterou můžete nyní vsadit i vy! Máte bazén? Pak už možná víte, na co tím narážíme. Sůl do bazénu.
Bazénová sůl je vhodná pro mnoho neduhů na naší pokožce. Je také léčitelná a neobešly by se bez ní ani zvířata. Víte například, že sloni putují kvůli soli a potřebným látkám mnoho mil, aby našli jeskyně, kde se tento nerost vyskytuje? Doplní si tak přísun potřebných látek, které jsou pro jejich tělo nezbytné a putují opět zpátky. Toto putování zažijí párkrát za život a učí se jej už i mláďata. Sloní paměť je totiž opravdu velká.
3) Tento typ, byť byste řekli, že jde jenom o obyčejnou sůl do bazénů, tak je vždy v potravinářské kvalitě. Jemně mletá, je jemná jako ten nejjemnější písek.
Hodí se skvěle do domácích bazénů
§ Tuto slanou vodu vykouzlíte v domácích podmínkách pomocí salinizační jednotky. Tato surovina pochází těžbou z Německa a po následných úpravách vzniká pouze čistý Chlorid sodný. Neobsahuje fluoridy ani jodidy. Po těchto látkách by vám totiž voda nepříjemně zhnědla.
§ Velice vhodná pro typy bazénů, které jsou k tomu přizpůsobeny. Probíhající elektrolýza vám vždy zaručí kvalitní výsledek ve vaší vodě. Žádné zabarvení a vždy krásně slanou vodu.
§ Bez problémů ji však můžete použít i v potravinářství nebo také pro jiné účely. Je vhodná pro přípravu domácích koupelí, které si můžete vytvořit například ve své vaně.
§ Mořské typy pomáhají vyléčit naši pokožku a jsou tak skvělým pomocníkem v boji proti různým ekzémům.